Vítáme Vás na nových stránkách firmy ŠEBESTA-služby slévárnám s.r.o.

 

Budeme se snažit stránky zaplnit zajímavými informacemi nejen o našich produktech a zařízeních, ale i novinkami ze světa slévárenství a výzkumů našich dodavatelů.

Firma ŠEBESTA–služby slévárnám s.r.o. byla založena v roce 1990 a již více jak 25 let zastupuje přední evropské dodavatele technologií a spotřebního materiálu pro české a slovenské slévárny. Naše portfolio zahrnuje základní spotřební materiál, nářadí, zařízení i velké technologické celky jak pro slévárny neželezných tak železných kovů. Firmy jako StrikoWestofen, Kurtz, Clansman, Padeltherm, Wollin, Indutherm, AED, NGK, Mammut, Schäfer Metallurgie, … jsou špičkami ve svých oborech s dlouholetou tradicí. Strategická volba těchto partnerů je základem spolupráce, kterou se nám podařilo navázat s většinou sléváren v České a Slovenské republice.

Protože se snažíme vždy řešit problémy, se kterými se potýkáte, náš tým tvoří odborníci vystudovaní v oboru slévárenství a ve spolupráci s našimi dodavateli hledáme ta nejvhodnější řešení pro vaše potřeby.

Firma ŠEBESTA–služby slévárnám s.r.o. slévárnám poskytuje široký rozsah podpory a školení ke svým produktům i obecně k tématům metalurgie neželezných kovů, technologii výroby odlitků a úspor při výrobě odlitků.

Aby naše služby byly poskytovány s co největším důrazem na uspokojení zákazníka, jsme již od roku 2007 nositeli certifikátu dle normy ČSN EN ISO 9001. V případě zájmu o elektronickou podobu certifikátu, nás prosím kontaktujte na: haring@sebestasro.cz.