Aktuality

StrikoWestofen na Euroguss 2018: Industry 4.0 slévárny lehkých kovů

Samo optimalizující, automatické, bezpečné a čisté: to je vize jak StrikoWestofen vidí slévárny do budoucna. Průmyslový výrobce pecí, představí tuto vizi na Eurogussu 2018 v německém Norimberku od 16. do 18. ledna. Inovace i osvědčené technologie pro slévárny lehkých kovů můžete najít na stánku 714 v hale 7.

Návštěvníci stánku StrikoWestofen uvidí nejnovější inovace stejně jako osvědčené high-end technologie pecí. Na stánku bude možnost nahlédnout na nové možnosti Industry 4.0, pomocí 360° panoramatického videa navrženého tak, že zažijete technologie budoucích sléváren již dnes.

V případě zájmu o volné lístky na Euroguss se neváhejte na nás obrátit

PF 2018

Kurtz Ersa - pořádá "Den otevřených dveří" od 16 - 17. Listopadu

Kurtz Ersa - pořádá "Den otevřených dveří", kde chtějí představit nejmodernější technologie v oblasti nízkotlakého odlévání a ostřihových pracovišť. Přijďte se podívat na demonstraci nejnovějších strojů a dozvědět se něco nových trendech na přednáška.

Neprošvihněte tuhle událost, je zde pro vás připravený kompletní program!

Servis StrikoWestofen

Od června 2017, oficiálně nabízíme nejen servisní zásahy, ale veškeré kontroly spojené s pecemi Westomat naším českým specialistem. Pokud máte jakékoliv dotazy, či problémy neváhejte se na nás obrátit. Oldřich Buchta je vyškolený a certifikovaný firmou StrikoWestofen.

Zasedání OK lití pod tlakem při České slévárenské společnosti na téma „Průmysl 4.0 z pohledu sléváren tlakového lití“

Chtěli bychom poděkovat všem návštvníkům, přednášejícím, slévárenské společnosti a sponzorům za jejich účast ve dnech 26. a 27. 6. 2016, kde se uskutečnilo v Seči v krásném prostředí hotelu Jezerka zasedání OK lití pod tlakem. Technici, zejména z vybraných dodavatelských firem, prezentovali zajímavé novinky a informace na téma Průmysl 4.0  z pohledu tlakových sléváren. Přednášky byly zakončeny velmi bohatou plenární diskusí.

Těšíme se na další ročník a nová skvělá témata, která společně načneme.

Zasedání odborné komise lití pod tlakem při České slévárenské společnosti na téma „Průmysl 4.0 z pohledu sléváren tlakového lití“

Opět po roce připravujeme pro naše milé obchodní partnery zasedání odborné komise lití pod tlakem, tentokrát v prostorách hotelu Jezerka v Seči, ve dnech 26. a 27.6.2017.

StrikoWestofen Group

„StrikoMelter“ při modernizacích v České Republice překračuje veškerá očekávání

Dny otevřených dveří Šebesta-služby slévárnám

Ve dnech 4. - 7.10.2016 Vás rádi uvítáme v prostorách nového sídla naší společnosti na Pražské 150 v Brně - Bosonohách

Změna adresy sídla firmy

Oznámení změny adresy sídla firmy

Zasedání OK lití pod tlakem při České slévárenské společnosti v Mikulově 25. a 26. 5. 2016

Ve dnech 25. a 26. 5. 2016 se uskutečnilo v Mikulově v krásném prostředí hotelu Galant zasedání OK lití pod tlakem. Technologové z vybraných sléváren prezentovali zajímavé informace a referovali o řešeních problémů přímo z provozů jejich výrobního podniku. Odboníci z dodavatelských firem pak prezentovali zajímavosti z jejich portfolia.