Aktuality

Omezení provozní doby skladu na Slovensku

Vážení zákazníci, 

ve dnech 26.7. - 8.8.2021 bude náš slovenský sklad uzavřen.

Děkujeme za pochopení.

PF 2019

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019! 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru v uplynulém roce a těšíme se na další spolupráci.

Dny otevřených dveří ve dnech 2.-4. října 2018


ITALPTERSSE GAUSS - HMe: Ovládací systém pro tlakové odlitky 4.0

Italpresse a Wonderware vyvinuly nový řídicí systém stroje s pokročilými funkcemi pro správu a diagnostiku ‘velkých dat‘, které otevírají nové možnosti v procesech tlakového lití a Průmyslu 4.0:

Going Strong: Italpresse Gauss rozšiřuje sérii bez kloubových vysokotlakých strojů na uzavírací sílu 5600t

Italpresse Gauss přidal do poslední dobou velmi populární série typů stroje TF (neboli bez kloubové vysokotlaké stroje) nový typ TF 5600 s uzavírací silou až 5600 tun. Od roku 2005, kdy Italpresse vyvinul bez kloubové tlakové licí stroje byla tato technologie poměrně rychle rozšířena a přijata po celém světě všemi významnými automobilními společnostmi a dodavatelů komponentů, díky své tuhosti a spolehlivosti.

StrikoWestofen na Euroguss 2018: Industry 4.0 slévárny lehkých kovů

Samo optimalizující, automatické, bezpečné a čisté: to je vize jak StrikoWestofen vidí slévárny do budoucna. Průmyslový výrobce pecí, představí tuto vizi na Eurogussu 2018 v německém Norimberku od 16. do 18. ledna. Inovace i osvědčené technologie pro slévárny lehkých kovů můžete najít na stánku 714 v hale 7.

Návštěvníci stánku StrikoWestofen uvidí nejnovější inovace stejně jako osvědčené high-end technologie pecí. Na stánku bude možnost nahlédnout na nové možnosti Industry 4.0, pomocí 360° panoramatického videa navrženého tak, že zažijete technologie budoucích sléváren již dnes.

V případě zájmu o volné lístky na Euroguss se neváhejte na nás obrátit

PF 2018

Servis StrikoWestofen

Od června 2017, oficiálně nabízíme nejen servisní zásahy, ale veškeré kontroly spojené s pecemi Westomat naším českým specialistem. Pokud máte jakékoliv dotazy, či problémy neváhejte se na nás obrátit. Oldřich Buchta je vyškolený a certifikovaný firmou StrikoWestofen.

Zasedání OK lití pod tlakem při České slévárenské společnosti na téma „Průmysl 4.0 z pohledu sléváren tlakového lití“

Chtěli bychom poděkovat všem návštvníkům, přednášejícím, slévárenské společnosti a sponzorům za jejich účast ve dnech 26. a 27. 6. 2016, kde se uskutečnilo v Seči v krásném prostředí hotelu Jezerka zasedání OK lití pod tlakem. Technici, zejména z vybraných dodavatelských firem, prezentovali zajímavé novinky a informace na téma Průmysl 4.0  z pohledu tlakových sléváren. Přednášky byly zakončeny velmi bohatou plenární diskusí.

Těšíme se na další ročník a nová skvělá témata, která společně načneme.

Zasedání odborné komise lití pod tlakem při České slévárenské společnosti na téma „Průmysl 4.0 z pohledu sléváren tlakového lití“

Opět po roce připravujeme pro naše milé obchodní partnery zasedání odborné komise lití pod tlakem, tentokrát v prostorách hotelu Jezerka v Seči, ve dnech 26. a 27.6.2017.