Úvod

Servis StrikoWestofen

Od června 2017, oficiálně nabízíme nejen servisní zásahy, ale veškeré kontroly spojené s pecemi Westomat naším českým specialistem. Pokud máte jakékoliv dotazy, či problémy neváhejte se na nás obrátit. Oldřich Buchta je vyškolený a certifikovaný firmou StrikoWestofen.

Kontakt:
Oldřich Buchta
tel: +420 737 241 220
email: servis@sebestasro.cz

Striko Westomat Plus +

Dávkovací pec „Westomat Plus+“ firmy StrikoWestofen byla ohodnocena prestižní cenou „Good Design Award“ Chicagského institutu Chicago Athenaeum za využití ve slévárenské praxi a za splnění požadavků s ohledem na pracovní a životní prostředí. Při návrhu dávkovací pece „Westomat Plus+“ designéři zkombinovali funkční a atraktivní desing. Nový typ dávkovací pece je opět o krok blíž k tzv. ‘Green Foundry’ initiative,”

Nejenže Wesotmat Plus + vypadá dobře, ale i funkčnost je prokázána zkušenostmi mnoha zákazníků. Během optimalizace byly vylepšeny i další faktory, jako jsou například izolace, širší nálevka, vyšší bezpečnost pece a další.

Striko Westofen Plus +

Korekce přesnosti dávkování WESTOMAT®

Striko Westofen dosáhlo integrací funce KOREKCE PŘESNOSTI DÁVKOVÁNÍ impozantní přesnosti dávkování. Přímá komunikace pece s licím strojem umožňuje dodržet velmi úzké tolerance velikosti dávky a stabilitou procesu přispívá k vyšší produktivitě a jakosti.

  

Nové úsporné vyzdívky pro Westomat 

Zákazníci StrikoWestofen vyjadřují spokojenost s úsporami energií po aplikaci nových žáruvzdorných vyzdívek u dávkovacích pecí Westomat.

Po dlouholetém provozu přichází čas na výměnu vyzdívky u dávkovacích pecí Westomat. Jako příklad uveďme opravu vyzdívky u 14 pecí u AE-Group, kterou provede StrikoWestofen v roce 2014. Tímto krokem si zákazník zajistí nejnovější technické řešení. Díky rozsáhlým měřením a termografickým snímkům identifikují technici možnosti optimalizace tepelných úniků. Tato opatření povedou k energeticky úspornému provozu pecí – náklady na energie klesají.

Žáruvzdorné vyzdívky povrchu pecí významně přispívají k efektivnosti jejich provozu. Každá nově vyrobená pec Westomat disponuje moderními vyzdívkami, přesně konstruovanými pro využití pecí a v plánech úspor je zohledněn i moderní materiál povrchu pece. Z praxe víme, že přestavbou vyzdívky v pecích klesá spotřeba energií v řádu cca 5 procent.

 

StrikoWestofen prezentuje na Eurogussu nový řídící systém ProDos3 

Premiéra v Norimberku. StrikoWestofen Group představí kompletně přepracovaný systém dávkování u pecí Westomat za použití nového řízení ProDos 3. Zainteresovaní odborníci z oboru si mohou tyto nejmodernější technologie pro tavící pece a dávkovací systémy prohlédnout 14. – 16. ledna 2014 přímo na stánku StrikoWestofen (výstavní místo 354 v hale č. 7).